PAKOWANIE I DYSTRYBUCJA

 

 

 

Naszym celem jest zapewnienie Klientom wysokiej jakości serwisu obsługi. Jako profesjonalni dostawcy staramy się dostarczać najwyższej jakości pieczarki zapakowane zgodnie ze standardami oraz wymaganiami Klienta we właściwym czasie.

Automatyczna linia do pakowania

Szczegółowa kontrola zgodności produktu z wymaganiami klienta

Możliwość pełnego śledzenia produktu

Transport towaru w naczepach chłodniczych w celu zachowania najlepszej jakości

Po zbiorze pieczarki trafiają bezpośrednio do Magazynu Centralnego, który jest integralnie połączony z zakładami produkcyjnymi, co minimalizuje czas od zbioru do dostawy zapakowanego produktu do Klienta. Nasz magazyn jest wyposażony w zaawansowane technologicznie urządzenia, które umożliwiają zachowanie maksymalnej świeżości towaru. Pieczarki po przyjęciu z zakładu produkcyjnego w pierwszym etapie poddawane są procesowi schłodzenia w specjalnie zaprojektowanych przejezdnych szokerach, które metodą owiewową w czasie 60 min schładzają je do temp. 2oC. Po zakończonym procesie schładzania szokery otwierają się automatycznie z przeciwnej strony, skąd pieczarki bezpośrednio przejeżdżają do pomieszczenia sortowni i podlegają kolejnej kontroli jakości.

SCHEMAT OBIEGU TOWARÓW W ZINTEGROWANYM ŁAŃCUCHU PRODUKCYJNYM

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych stołów, wyposażonych w dodatkowe oświetlenie każde opakowanie jest szczegółowo kontrolowane celem sprawdzenia zgodności produktu z wymaganiami klienta. Następnie pieczarki wymagające dodatkowego pakowania kierowane są na wielomodułową, automatyczną linię do pakowania. Po zapakowaniu zamówienie ostatecznie przygotowywane jest do wysyłki i towar trafia na naczepy chłodnicze, które dostarczają go bezpośrednio do Klienta.

Wszystkie powyższe operacje są przeprowadzane w środowisku o kontrolowanej temperaturze w celu zapewnienia naszym Klientom produktów o maksymalnej świeżości. Oferujemy szereg różnych rozwiązań pakowania, takich jak pieczarka w luzie, foliowana lub deklowana w opakowaniach różnej wielkości oraz formy. Specyfikacja pakowania jest ostatecznie dostosowywana do szczegółowych wymagań Klienta. Dodatkowo jako, że wszystkie procesy produkcyjne przez nas realizowane są pionowo zintegrowane, mamy możliwość pełnego śledzenia produktu, co sprawia, iż nasi Klienci otrzymują pieczarkę ze znanego źródła.