PRODUKCJA SKRZYNEK

 

 

Lubimy być samowystarczalni, nie zatrzymujemy się w miejscu. Kontynuując proces rozwoju firmy, postawiliśmy na niezależność, dlatego produkujemy skrzynki plastikowe, które przeznaczone są do przechowywania i transportu pieczarek. Nasze skrzynki mogą być również wykorzystywane do pakowania grzybów leśnych, a sezonowo do owoców miękkich tj. wiśnie, czereśnie, truskawki.

PRODUKUJEMY SKRZYNKI PLASTIKOWE,
KTÓRE WYTWARZANE SĄ Z GRANULATU
POCHODZĄCEGO Z RECYKLINGU
PLASTIKOWYCH OPAKOWAŃ

PRODUKT BEZPIECZNY DO KONTAKTÓW Z ŻYWNOŚCIĄ

Skrzynki posiadają wszystkie niezbędne atesty m.in. HACCP, kwalifikujące je do kontaktu z żywnością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie promieni UV. Nasza skrzynka jest trwała i stabilna, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się nawet w dalekim transporcie delikatnych towarów.

PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI
WYMAGA ODPOWIEDNIEGO OPAKOWANIA

Nasze produkcja skrzynek jest w pełni zautomatyzowana. Proces technologiczny, który stosujemy przy produkcji skrzynek gwarantuje produkt powtarzalnej jakości.

W trosce o zachowanie wysokiej jakości naszych skrzynek, przechodzą one kilkuetapową kontrolę jakości. Skrzynki pakowane są na paletach i zabezpieczane folią, dzięki temu, zarówno ich załadunek w naszym magazynie, jak i rozładunek u Klienta przebiega bardzo sprawnie i bezpiecznie.

STANDARYZACJA OPAKOWANIA
JEST KLUCZEM PRAWIDŁOWO DZIAŁAJĄCEGO
PROCESU AUTOMATYZACJI PAKOWANIA