RODZINA Z TRADYCJAMI

„Połączenie sił to początek,
pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to SUKCES”
- Henry Ford

 

NASZA FIRMA W LICZBACH

TON

miesięcznie produkowanych pieczarek

LAT

doświadczenia na rynku

M2

powierzchni upraw

Jesteśmy rodziną, która pasją, zaangażowaniem i zamiłowaniem do uprawy pieczarek stworzyła firmę, dzięki której dziś jesteśmy jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów świeżych pieczarek w Europie.

Głuchowski Group to przede wszystkim specjalista w uprawie pieczarek, które są naszym produktem flagowym i stanowi największy segment całkowitej produkcji firmy. Zbiór pieczarek odbywa się zgodnie z certyfikatem Global GAP, co oznacza, że dbamy o bezpieczeństwo oraz higienę całego procesu produkcyjnego na każdym jego etapie.

Drugim silnym filarem i specjalnością naszej działalności, jest produkcja podłoża do uprawy pieczarek. Jesteśmy polską firmą, która posiada własną wytwórnię produkcji podłoża fazy III i jedną z dwóch produkującą podłoże fazy IV.

Trzecim obszarem, na którym koncentruje się Głuchowski Group, jest produkcja plastikowych skrzynek. Dbamy o ekologię, dlatego nasze skrzynki wytwarzane są z granulatu, który podlega recyklingowi. 

Jeśli zależy Ci na współpracy z firmą, która ma potężną wiedzę, 25-letnie doświadczenie i ogrom pasji, która łączy innowacyjne rozwiązania w produkcji podłoża, uprawie pieczarek i wytwarzaniu skrzynek – trafiłeś do celu! Jesteś w dobrych rękach!

HISTORIA FIRMY

1994

Halina i Mieczysław Głuchowscy rozpoczynają uprawę pieczarek na powierzchni 800 m2 na podłożu fazy II.


1998

Rozbudowa zakładu produkcyjnego 2000 m2 powierzchnia uprawy.


2006

Rozbudowa zakładu produkcyjnego 6320 m2 powierzchnia uprawy


2007

Zarejestrowanie spółki pod nazwą GŁUCHOWSKI GROUP Sp. z o.o.


2009

Rozpoczęcie produkcji podłoża fazy IV. Wprowadzenie zaawansowanej technologii uprawy pieczarek.


2010

Uruchomienie linii do produkcji skrzynek oraz budowa nowoczesnego, dwupoziomowego centrum produkcyjno – magazynowego.


2014

Budowa wytwórni do produkcji podłoża fazy III z dalszą jej rozbudową w latach 2015-2019. Rozpoczęcie uprawy pieczarek na własnym podłożu.


2017

Wyposażenie wytwórni podłoża w filtr biologiczny, neutralizujący zapachy powstałe w wyniku procesu produkcyjnego.


2018

Wdrożenie indywidualnie zaprojektowanego systemu do pełnej identyfikacji i śledzenia produktu na drodze produkcja – Klient.

OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Działamy na terenie niemal całej Europy oraz poza jej granicami.
Nasze towary dostarczamy do Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Belgii, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, na Cypr oraz do Rosji.